Lervana Tens Pulse Therapy Massage Machine - hjälp för kroppen

LERAVAN TENS Pulse Therapy Massage Machine

Hans tid i telemarketing framkant firade underbara enhet som lades på kroppen och med hjälp av elektrisk nervstimulering resulterat i "arbete" muskler. Efter några månader borde kroppen se ut som ett gym efter ett år utan droppe svett. Kanske har några av dig köpt dessa underverk? Eller känner du någon? Lervana Pulse Tens Terapi Massage Machine från Xiaomi är en produkt som liknar i premiss, men ingen driver oss inte sagor, att "przypakujemy." Den har strikt läkning egenskaper.

Lervana Pulse Tens Terapi Massage Machine hjälper slappna av kroppen, tack vare tekniken TENS eller transkutan elektrisk stimulering har många nerwów.Zastosowań: behandling av smärta, behandling av muskelatrofi, åter motorik, minskar trötthet, hjälper till att slappna av.

uppackning

Lådan är fast, tillverkad av en tjock kartong, en stor skillnad från en aromterapi anordning som det som beskrivits nyligen, plus naturligtvis massageapparaten.

Insidan är också bättre, allt är ordentligt ordnat. Ett noggrant utformat utrymme.

LERAVAN TENS Pulse Therapy Massage Machine

Inuti finns en massageapparat, elektroduppsättning, förvaringsplatta, förvaringsväska, laddningskabel och bruksanvisning på kinesiska.

Ładowanie odbywa się przez port micro-USB, potrzebna jest ładowarka od telefonu. Trzy godziny ładowania wystarczą na 15-minutowy masaż przez tydzień.

Lervana Tens Pulse Therapy Massage Machine posiada 10-stopniowa intensywność w 5 trybach, określone przez Xiaomi następująco: automatyczny, masażu, naciskania, ugniatania i uderzenia. Tryby przełączamy przyciskiem na górze urządzenia. Przytrzymanie na 2 sekundy powoduje włączenie/wyłączenie, a krótkie naciśnięcie zmianę trybu. + i XCHARX na froncie służą do regulowania XCHARXsiłyXCHARX masażu.

Jak się sprawdza?LERAVAN TENS Pulse Therapy Massage Machine

Mocujemy urządzenie do zestawu elektrod i możemy przystąpić do masażu, należy XCHARXprzykleićXCHARX masażer do naszego ciała. Jednak przykleić to niewłaściwe słowo w tym przypadku. Masażer trzyma się ciała za pomocą specjalnego żelu/kleju który po zdjęciu nie powoduje, że ciało również się klei. Po seansie masażu skóra jest gładka, tak samo jak było przed masażem. Xiaomi deklaruje, że trzeba wymienić zestawy elektrod na nowe po 50 użyciach.

Na początku postanowiłem wymasować wewnętrzną stronę przedramienia. Przykleiłem i włączyłem, przy pierwszej siłe masażu, czuć jak impulsu „rozchodzą się po mieśniach”. Gdy zwiększyłem moc, impulsy powodowały, że ręka „żyła swoim życiem”, mimowolne zginanie ręki w łokciu. Następnie postanowiłem przykleić na kark, i tu byłem zadowolony z masażu. Fajnie rozchodził się po szyi, po całym dniu pracy na komputerze sprawdza się bardzo dobrze. Dużym plusem jest bardzo kompaktowy rozmiar urządzenia.

Swoją moro wersję kupiłem w sklepie Gearbest za 16$ w promocji, aktualnie jest jednak droższa. W promocji są dostępne wersje w innym designie.

Författare: Michał

Geek. Apple och Xiaomi fan. På min fritid kör jag en blogg PokolenieSmart.pl